Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Команди Формули-1 підтримують ідею збільшення залікової зони до 20 пілотів

  • Розсилка
  Команди Формули-1 підтримують ідею збільшення залікової зони до 20 пілотів

  Зокрема, за такі інновації виступають у Williams

  Технічний директор Williams Падді Лоу підтримав пропозицію нарахування очок усім 20 пілотам Формули-1.

  Власники Ф1 продовжують вивчати можливі зміни до спортивного регламенту, деякі з яких можуть з’явитись вже у 2021 році.

  Дехто вважає, що зміна системи нарахування очок додала би змісту боротьбі за межами топ-10, коли перші шість позицій майже завжди розподіляються між трьома топ-командами.

  Це також нібито може спонукати гонщиків, які провалились у кінець пелотону, продовжувати гонку, аби заробити хоч якісь очки.

  На останньому Гран Прі Бельгії Даніель Ріккардо повернувся у перегони після двох кіл перебування у боксах через заміну заднього антикрила. Проте він зійшов дистанції, оскільки команда зрозуміла, що він не здобуде бодай очко.

  Лоу нагадав про розчарування Williams, коли пілоти регулярно фінішують десь у другому десятку і не поповнюють залікову скарбничку.

  «Насправді це має спонукати FOM змінити систему нарахування очок, - сказав він. - Вважаю, що це додало б позитиву. Гадаю, що з розвитком чемпіонату система нарахування очок застаріла. Було б непогано нараховувати очки топ-15, а то і топ-20».

  Лоу зазначив, що додаткові очки будуть мотивувати абсолютно усіх.

  «Одне з наших досягнень – обидві наші машини досить надійні, якщо порівнювати із нашими конкурентами, і не мали з цього зиску. Команда постійно і напружено працює. Хлопцям, попри швидкість, важливо упевнитись, що болід не зламається. І вони за свою роботу нічого не отримують», - підсумував він.

  Джерело: ua.Motorsport.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ