Лень набрав 18 очок в останньому поєдинку сезону НБА за «Фінікс» (відео)

Олексій Лень. Фото Getty Images

Олексій не мажорній ноті завершує виступи за «Санз» у нинішньому розіграші

«Фінікс Санз», у складі якого виступає український баскетболіст Олексій Лень, здобув перемогу в останньому матчі регулярного сезону проти «Даллас Маверікс» (124:97).

Українець пробув на паркеті 27 хвилин і став одним з найрезультативніших гравців команди, набравши 18 очок. Також в активі Леня п’ять підбирань і шість передач.

Цей поєдинок, цілком можливо, став для українського баскетболіста останнім у складі «Санз».

Команда не зіграє у плей-офф, займаючи останнє місце у турнірній таблиці Західної конференції, а сам Лень допускає, що змінить команду.

Що стосується самої гри, то «Фінікс» віддали лише другу чверть, і в інших трьох здобули перемоги.

Ключовою стала остання чверть, адже «Санз» обіграли суперника з різницею у 20 очок.