«Лейкерс» та «Атланта» українців Михайлюка та Леня програли свої матчі в НБА

Олексій Лень
Фото взяте з сайту ukrinform.ua

У регулярному чемпіонаті відбувся черговий ігровий день, в матчах якого взяли участь українці

Гравець «Атланти» Олексій Лень провів на майданчику 21 хвилину в поєдинку з «Мілуокі».

За цей час він зумів набрати 12 очок, зробити вісім підбирань (два в атаці), три передачі, одне перехоплення, один блок-шот, три втрати і один фол.

Його дії не допомогли команді перемогти – «Гокс» були розгромлені з рахунком 112:144.

Інший представник України Святослав Михайлюк зіграв за «Лейкерс» в матчі проти «Нью-Йорка».

Святославу за 11 з половиною хвилин на паркеті вдалося закинути один з чотирьох триочкових кидків.

Також він записав у свій актив одне перехоплення. Його колектив також зазнав поразки – 112:119.

«Лейкерс» вкотре виступали без свого лідера ЛеБрона Джеймса, який заліковує травму.