Михайлюк дебютував за «Лейкерс», а Пустовий уперше зіграв за «Барселону» у чемпіонаті Іспанії

Святослав Михайлюк

Обидва українські баскетболісти провели не найкращі матчі

Українець Святослав Михайлюк, який цього року був обраний на драфті під 47-м номером і підписав трирічний контракт з «озерними» після вдалого виступу у Літній лізі НБА, де він увійшов до другої символічної п’ятірки, дебютував за свою нову команду.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

«Лейкерс» у першій передcезонній грі поступилися «Денверу» з рахунком 107:124.

Вперше захисник з’явився на паркеті у середині другої чверті та провів на паркеті три хвилини, за які результативними діями не відзначився.

Вдруге головний тренер «Лейкерс» Люк Вотон випустив Михайлюка наприкінці третьої 10-хвилинки. Після цього Святослав провів на паркеті 13 хвилин, за які відзначився 7 набраними балами (2/3 двоочкові, 1/5 триочкові), підбиранням і результативною передачею.

Водночас, центровий збірної України Артем Пустовий зіграв свій перший матч у чемпіонаті Іспанії за «Барселону».

Команда українського бігмена перемогла вдома команду Євроліги «Гран Канарію» з рахунком 98:78.

Українець, вийшовши з лави, отримав сім хвилин ігрового часу, набрав 6 очок (3/5 двоочкових), зробив підбирання у нападі й отримав фол (РЕ – 4).