Невдалий вечір для Коноплянки: «Шальке» програє, Євгена вилучено

Фото взяте з ресурсу Football.ua

Клуб із Гельзенкірхена зазнав другої поразки у двох стартових матчах «Бундесліги»

Євген дуже невдало дебютував у новому розіграші чемпіонату Німеччини.

«Шальке» у межах другого туру чемпіонату Німеччини зазнав поразки від «Герти» з рахунком 0:2.

У стартовому складі «кобальтових» з'явився українець Євген Коноплянка. Для нього цей матч став дебютним у новому сезоні Бундесліги.

Утім, це не допомогло його команді здобути сприятливий результат. На 13-й хвилині господарі втратили чудову можливість відкрити рахунок у протистоянні - Даніель Каліджурі не зумів переграти голкіпера «Герти» з пенальті.

Долю протистояння вирішив Ондржей Дуда. Півзахисник берлінців двічі розписався у воротах «Шальке» та приніс, таким чином, своїй команді три очки. Голи були забиті на 15-й і 90-й хвилинах гри.

Що стосується Коноплянки, то він відіграв майже увесь матч. На 90 хвилині зустрічі українець отримав від головного арбітра пряму червону картку за грубе порушення.