Прем’єр-ліга. «Динамо» бойовою нічиєю розійшлося з «Карпатами»

«Динамо» втратило можливість наблизитися до «Шахтаря» в турнірній таблиці

«Динамо» не змогло обіграти Карпати (1:1) в поєдинку 14-го туру української Прем'єр-ліги.

«Динамо» активно почало матч, і вже на 12-й хвилині Домагой Віда, замкнувши подачу при розіграші кутового, вивів киян вперед.

Надалі біло-сині заспокоїлися, що було явно помилковим рішенням, адже після перерви «Карпати» відігралися: другий матч поспіль феноменальний постріл зі штрафного вдався Сергію Мякушко.

«Динамо» спробувало врятувати гру, проте, незважаючи на постійне нагнітання ситуації біля володінь Романа Підківки, обмежилося переважно пострілами прямо у воротаря. Також ряд ударів зі штрафної площі «Карпат» були заблоковані самими захисниками левів. Чи не допомагала підопічним Олександра Хацкевича і погода: більшу частину зустрічі незмінно лив дощ.

«Динамо» втратило можливість наблизитися до «Шахтаря», більше того, воно ризикувала збільшити відставання від гірників. «Карпати» цілком могли забивати другий гол: ще один гарматний удар здалеку завдав Денис Мірошниченко, але на цей раз м'яч не потрапив в створ воріт.