Прем'єр-ліга. «Шахтар» у запеклій боротьбі здолав «Ворсклу»

«Шахтар» - «Ворскла». Фото: Getty Images

«Шахтар» набрав 66 очок і знову відірвався від «Динамо» на вершині турнірної таблиці

У центральному матчі 28 туру УПЛ «гірники» не без проблем впоралися з полтавцями (4:2).

«Шахтар» з перших хвилин захопив ініціативу. У середині тайму тиск «гірників» на ворота суперника приніс результат – Марлос обігрався з Фредом, увірвався у штрафний майданчик і вразив дальній кут.

Відразу по перерві господарі довели рахунок до розгромного. Спершу Ісмаїлі зробив все для того, щоб Марлос оформив дубль, а потім Бутко ідеально прострілив на Коваленка.

Після цього «Ворскла» заграла значно активніше на чужій половині поля і дуже швидко відквитала один гол – помилкою Пятова скористався Коломоєць. Донеччани продовжували помилятися, що дозволило Сергійчуку скоротити відставання до мінімуму.

Врятувати матч полтавці все ж не зуміли, а «Шахтар» на 88 хвилин вирішив долю гри – відзначився Алан Патрік.

Таким чином, «Шахтар» набрав 66 очок і знову відірвався від «Динамо» на вершині турнірної таблиці, а «Ворскла» з 44 балами залишилася третьою.

Чемпіонат України. Прем’єр-ліга

28-ий тур

«Шахтар» - «Ворскла» - 4:2

Голи: Марлос(23, 47), Коваленко(50), Алан Патрік(88) – Коломоєць(53), Сергійчук(62)