Рубан і Трапезнікова стали чемпіонами України зі стрільби з лука у приміщенні

У стрільбі з блочного лука перемогли Соколов і Д’якова

Упродовж 16-21 січня у Сумах на базі легкоатлетичного манежу СумДУ тривав чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед дорослих спортсменів і юніорів.

За найвищі нагороди чемпіонату змагалися 194 спортсмени в олімпійському дивізіоні та 66 спортсменів зі стрільби з блочного лука, інформує офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України

Чемпіонат України був заключним етапом відбору кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрільби з лука, що братиме участь у чемпіонаті світу зі стрільби з лука у приміщенні, який відбудеться 14-19 лютого 2018 року у Янктоні (США).

3. Антон Комар (Рівненська)

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юніорок стали: