«Шахтар» лише на останніх хвилинах вирвав перемогу у «Ворскли»

Донеччани відірвалися від «Динамо» у турнірній таблиці вже на 7 очок

Донецький «Шахтар» закріпив своє лідерство у чемпіонаті України з футболу сезону-2017/18.

«Гірники» у Харкові на ОСК «Металіст» у видовищному поєдинку обіграли полтавську «Ворсклу».

Донеччани повели у рахунку 2:0 у першому таймі завдяки голам Марлоса та Факундо Феррейри. Здавалося, що «Шахтар» здобуде легку перемогу.

Однак наприкінці першої половини «Ворскла» відіграла один м’яч, а на початку другого і взагалі зрівняла рахунок – 2:2. Двічі відзначився Юрій Коломоєць.

«Шахтарю» потрібно було ризикувати, і головний тренер Паулу Фонсека випустив другого форварда Густаво Бланко-Лещука. І сааме його пас на Феррейру на 82-й хвилині став вирішальним.

«Шахтар» здобув мінімальну та достатньо важку перемогу, відірвавшись від «Динамо» у турнірній таблиці вже на 7 очок.

Прем’єр-ліга України з футболу

Матч 12-го туру

«Шахтар» – «Ворскла» 3:2 (2:1)

Голи: 1:0 – Марлос (21), 2:0 – Феррейра (36), 2:1 – Коломоєць (42), 2:2 – Коломоєць (57), 3:2 – Феррейра (82).

«Шахтар»: Пятов, Ракицький, Ордець, Бутко, Ісмаїлі, Петряк (Коваленко, 54), Степаненко (Бланко Лещук, 79), Марлос, Алан Патрік (Фред, 68), Тайсон, Феррейра

«Ворскла»: Ткаченко, Даллку, Чижов, Сапай, Шарпар, Чеснаков (Ткачук, 77), Кравченко, Скляр, Ребенок, Коломоєць, Кадимян (Одарюк, 71)

Попередження: Сапай (53), Скляр (62), Ракицький (64), Алан Патрік (66)