«Шахтар» не зумів забити болгарському клубу на зборах в Австрії

Фото ФК «Шахтар»

«Гірники» завершили перший збір спарингом із софійським ЦСКА

Перший тайм пройшов у щільній боротьбі, але практично без небезпечних моментів. Донеччани переважно контролювали м'яч, намагалися розвивати позиційні атаки, проте болгари майже не помилялися біля своїх воріт.

При цьому і «гірники» не дозволили опоненту створити нічого небезпечного, а Шевченко вступав у гру лічені рази, впевнено забираючи верхові м'ячі, інформує офіційний сайт «Шахтаря».

Після перерви Паулу Фонсека  повністю змінив склад, надавши дозоване навантаження всім футболістам.

Малюнок гри нітрохи не змінився, «Шахтар» навіть ще більше володів м'ячем і практично замкнув ЦСКА на їхній половині поля.

Лише в останні десять хвилин команди сміливіше пішли вперед. Однак, 0:0 – «Шахтар» грає внічию із ЦСКА.

Відразу після матчу «гірники» повернуться в Україну й отримають два вихідних, а 3 липня відправляться в Австрію на другий збір.

Товариський матч з футболу

«Шахтар» (Донецьк) – ЦСКА (Софія, Болгарія) – 0:0

«Шахтар» (перший тайм): А. Шевченко, Бутко, Хочолава (Ордець, 21), Кривцов, Данченко, Степаненко, Пихальонок, Фернандо (Зубков, 38), Коваленко, Дентіньо, Тотовицький.

«Шахтар» (другий тайм): Кудрик, Матвієнко, Ракицький, Ордець, Додо, Малишев, Патрік, Болбат, Коваленко (Дентіньо, 61; Тотовицький, 76), Зубков, Мораес.