«Шахтар» зазнав розгромної поразки у першому матчі року (відео)

«Гірники» на зборі у Туреччині провели спаринг з хорватським «Хайдуком»

У стартовому складі «помаранчево-чорних» на правому фланзі оборони з'явився Сергій Болбат, а на лівому – Олег Данченко. Півзахист була повністю укомплектований бразильцями, а на вістрі атаки з перших хвилин діяв Оларенважу Кайоде.

Початок проходило у рівній боротьбі. Однак саме футболісти «Хайдука» зуміли відкрити рахунок, після чого подвоїти свою перевагу.

На 30-й хвилині «гірники» відіграли один м'яч: Дентіньо головою замкнув подачу Тайсона. Та заключне слово у першому таймі залишилося за хорватами.

Після перерви Паулу Фонсека випустив змінений склад. І гравці «Хайдука» реалізували ще один свій шанс.

Товариський матч з футболу

«Шахтар» (Донецьк) – «Хайдук» (Спліт, Хорватія) – 1:4 (1:3)

Голи: 0:1 – Цакташ (21, пен.), 0:2 – Делич (23), 1:2 – Дентіньо (30), 1:3 – Жайро (40), 1:4 Теклич (60)

«Шахтар» (1-й тайм): П'ятов, Данченко, Матвієнко, Хочолава, Болбат, Алан Патрік, Майкон, Дентіньо (Сікан, 38), Тайсон, Нем, Кайоде.

«Шахтар» (2-й тайм): Кудрик, Бутко, Кривцов, Малишев, Ісмаїлі, Степаненко, Тотовицький, Марлос, Коваленко, Мудрик, Мораес.

26 сiчня «Шахтар» проведе другий контрольний матч на зборах. Суперником «гірників» стане чемпіон Азербайджану «Карабах».