Стуй не зуміла подолати кваліфікацію у бігу на 60 м на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Христина Стуй. Фото ФЛАУ

Христина показала 27-й підсумковий час

Христина Стуй завершила виступи на чемпіонаті світу 2018 року з легкої атлетики у приміщенні у британському Бірмінгемі.

Українка не зуміла подолати кваліфікацію у бігові на 60 метрів.

У своєму забігу Стуй фінішувала п’ятою, показавши час 7.34 с, але цього виявилося недостатньо, щоб пройти далі.

У підсумковому протоколі Христина опинилася на 27-й позиції, програвши три сотих секунди останній спортсменці, яка здобула перепустку у наступний раунд змагань.

Водночас, у семиборстві Олексій Касьянов утримує третю сходинку після двох видів програми.

Спочатку він подолав 60-метрівку за 6.95 с, за що отримав 900 балів. У стрибках у довжину українець показав результат 7.43 м, додавши до свого активу ще 918 очок.

Від Даміана Ворнера з Канади, який захопив лідерство, Касьянов відстає на 67 балів.

Раніше Левченко і Геращенко залишилися без медалей чемпіонату світу з легкої атлетики.

Нагадаємо, 17 українських легкоатлетів стартують на чемпіонаті світу у приміщенні.