Суперліга з баскетболу. «Хімік» в овертаймі вирвав перемогу у Запоріжжі

Команда Віталія Степановського на виїзді у Запоріжжі обіграла місцевий клуб

Провівши абсолютно рівну гру, команди визначали переможця в овертаймі, де сильнішими виявилися гості з Южного.

Наприкінці періоду результативність дещо зросла, і на першу перерву команди пішли за рахунку 19:17 на користь господарів паркету.

Друга чверть розпочалася з обміну двома середніми влучаннями. А за її підсумками господарі збільшили перевагу – 43:39.

У третьому періоді «Запоріжжю» вдалося зробити те, що команда Плеханова намагалася зробити дві попередні чверті: за перші три хвилини періоду різниця у рахунку вже складала 10 балів. Проте, до перерви южненці знову зуміли суперника наздогнати – 68:65.

У заключній 10-хвилинці Павлов відразу ж зрівняв рахунок вже на 17-й секунді періоду. Після цього команди не відпускали одна одну в рахунку та по черзі виходили у лідери. За декілька секунд до завершення основного часу гості мали шанс забити переможний кидок, проте Ілля Сидоров не влучив.

В овертаймі ж лідери «Запоріжжя» один за одним сідали на лавку запасних через перебір фолів, чим вдало скористалася команда Віталія Степановського. 97:101 – перемога «Хіміка».