Трагедія Усейна Болта в його останньому забігу в кар'єрі: ямаєць зійшов з дистанції в естафеті

  Легендарний спринтер отримав травму під час свого історичного останнього забігу в спортивній кар'єрі
  У передостанній день чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні відбувся останній забіг в кар'єрі легендарного ямайського спринтера Усейна Болта - в естафеті 4х100 метрів. Болт, який біг на останньому етапі, отримав естафетну паличку і помчав до фінішу, однак після декількох десятків метрів впав на доріжку, корчачись від болю. Відразу після
  • 13 Серпня, 10:20
  • Розсилка

  Легендарний спринтер отримав травму під час свого історичного останнього забігу в спортивній кар'єрі

  У передостанній день чемпіонату світу з легкої атлетики в Лондоні відбувся останній забіг в кар'єрі легендарного ямайського спринтера Усейна Болта - в естафеті 4х100 метрів.

  Болт, який біг на останньому етапі, отримав естафетну паличку і помчав до фінішу, однак після декількох десятків метрів впав на доріжку, корчачись від болю. Відразу після фінішу на допомогу атлету кинулися лікарі, а організатори змагань підігнали навіть інвалідний візок.

  Втім, Болт зумів сам піднятися на ноги і в оточенні своїх співвітчизників, накульгуючи, покинув трасу.

  Виграла естафету збірна Великобританії. Господарі першості планети на 0,05 секунди випередили головного фаворита – збірну США. Результат британців - 37.47 сек, у команди США - 37.52, третє місце у японців - 38.04.

  Нагадаємо, в суботу ввечері 19-річна Юлія Левченко завоювала першу медаль для України на чемпіонаті світу.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ