Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Львові пройде чемпіонат України з шахів серед духовенства

  • Розсилка
  У Львові пройде чемпіонат України з шахів серед духовенства

  Змагання повинні відбутися 16 лютого

  16 лютого 2019 у Львові відбудеться другий Міжнародний відкритий екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства.

  Змагання проводяться з метою підняття патріотичного духу, популяризації шахів, налагодження дружніх відносин між духовенством з різних регіонів України та сусідніх країн, вдосконалення спортивної майстерності.

  Організатори: Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ та Львівська міська федерація шахів.

  Чемпіонат відбудеться в приміщенні Львівського державного університету фізичної культури (вул. Костюшка, 11). До участі у змаганнях допускається духовенство (священики, диякони, семінаристи, монахи, монахині інші) від УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, протестантських церков, юдеїв з України, а також представники духовенства (християнських церков та юдеїв) з інших країн світу.

  Турнір пройде за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу: 10 хвилин + 5 секунд за кожен зроблений хід. Переможці змагань визначаються за найбільшою кількістю набраних очок.

  За однакової кількості набраних очок місця визначаються за додатковими показниками (Бухгольц, Середній Бухгольц, кількість перемог). Головний суддя – міжнародний арбітр ФІДЕ Олександр Прохоров. Реєстрація учасників триває до 15 лютого 2019 року.


  Джерело: galinfo.com.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ