Українська хокейна ліга. «Донбас» рекордно розгромив «Вовків»

  «Вовки» у поточному сезоні вже пропустили понад 200 шайб
  У стартовому матчі 29-го туру УХЛ «Вовки» грали з «Донбасом» на арені «Альтаїр» в Дружківці, при цьому номінально броварська команда була господарем майданчика. Для аутсайдера регулярки цей поєдинок був уже четвертим за 7 днів і третім поспіль. Граючи в три п'ятірки проти кращої команди сезону,
  • 13 Сiчня, 16:08
  • Розсилка
  «Вовки» - «Донбас». Фото: УХЛ
  «Вовки» - «Донбас». Фото: УХЛ

  «Вовки» у поточному сезоні вже пропустили понад 200 шайб

  У стартовому матчі 29-го туру УХЛ «Вовки» грали з «Донбасом» на арені «Альтаїр» в Дружківці, при цьому номінально броварська команда була господарем майданчика.

  Для аутсайдера регулярки цей поєдинок був уже четвертим за 7 днів і третім поспіль. Граючи в три п'ятірки проти кращої команди сезону, «Вовки» не змогли продемонструвати конкурентоспроможний хокей і програли з рекордним для поточного сезону УХЛ рахунком 0:19, попередній рекорд належав харківському «Динамо» - 14:1, також в матчі з «Вовками».

  Номінальні господарі стали першою командою поточного сезону УХЛ, яка пропустила понад 200 шайб, а «Донбас» завдяки перемозі продовжив свою переможну серію до 27 матчів, повторивши свій же рекорд зразка семирічної давності.

  Українська хокейна ліга

  27-ий тур

  «Вовки» - «Донбас» - 0:19 (0:4, 0:7, 0:8)

  Джерело: xsport.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ