Українська «Сумчанка» зупинилася за крок від нагород у Кубку європейських чемпіонів

На головному клубному жіночому турнірі з індорхокею українки фінішували на четвертому місці

У неділю, 25 лютого, у Данді (Шотландія) проходили вирішальні матчі Кубка європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд.

МСК «Сумчанка» у матчі за третє місце грав з нідерландською командою AH & BC Amsterdam, інформує офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

Ці команди вже зустрічалися на груповій стадії, тоді у напруженому поєдинку святкували перемогу нідерландки – 4:3.

Цього разу у першому таймі обидві команди мали шанси на успіх, але глядачі побачили лише один гол – на 11-й хвилині забила Юлія Шевченко.

На 22-й хвилині Марін Веен зрівняла рахунок. Далі команди діяли обережно, хоча і не без можливостей.

У підсумку матч завершився з рахунком 1:1, а булліти краще виконали нідерландки – 2:1.

Зазначимо, що у груповому етапі «Сумчанка» двічі програла, але потім обіграла команду з Білорусі та фінішувала на другому місці. А от путівку у фінал українки програли клубу UHC Hamburg – 3:4.

Саме німкені і виграли турнір – вони були сильнішими за Club Campo de Madrid з Іспанії (6:2).

Українка Юлія Шевченко визнана найкращим гравцем, а також найкращим бомбардиром турніру, забивши 8 м’ячів. Стільки ж у німкені Катаріни Отте.