Українські дзюдоїсти на кадетському Кубку Європи вибороли шість нагород

Дві з них золоті, три - срібні, а ще одна - бронзова

У словенському містечку Копер відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18-ти років.

Українська збірна вдало завершила змагання, посівши третє місце у медальному заліку, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Шість із семи спортсменів, які представляли Україну на Кубку, завоювали медалі різного ґатунку.

Переможцями стали Лев Смагін (Ужгород) у категорії до 73 кг і Марат Крижанський (Вінницька обл.) у вазі до 81 кг.

Срібними призерами стали Вадим Назаренко (Київ, 73 кг), Вадим Велков (Кропивницький, 90 кг), а також єдина представниця «слабкої статі» Анастасія Балабан (Одеса, 44 кг).

Єдиним бронзовим призером у складі української команди став Едуард Штефанеса (Чернівецька обл., 55 кг).

Нагадаємо, 19 літніх олімпійських видів спорту, серед яких і дзюдо, отримають особливе забезпечення для підготовки до Олімпіади-2020.