Українські дзюдоїсти здобули три нагороди на юніорському Кубку Європи

Катерина Саблєва (по центру). Фото взяте з сайту ФДУ

Саблєва та Манукян вибороли золото у своїх вагових категоріях

На Кубку Європи серед юніорів до 21-го року у польському місті Гдиня українці вибороли три нагороди: дві золоті й одну срібну.

Першими стали Катерина Саблєва і Геворг Манукян, Данило Хлопецький – другий, інформує офіційний сайт Федерації дзюдо України.

Для Саблєвої, котра представляє Івано-Франківську область, це вже третя континентальна нагорода на юніорському рівні. У Гдині вона виступала у вазі до 44 кг.

Манукян позаминулого року на цьому турнірі був першим, минулого посів друге, а тепер знову піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу пошани у Гдині у категорії до 73 кг.

Для Данила Хлопецького із Дніпра срібна нагорода у вазі до 66 кг – це перша міжнародна медаль.

Серед інших шістьох українських дзюдоїстів до залікової сімки пройшов тільки киянин Кирило Самотуг (до 60 кг).

Раніше Гуцол став срібним призером Кубка Європи з дзюдо в Словенії, а Білодід виграла золото Кубка Європи з дзюдо.