Українські марафонці Русс і Хапіліна стали четвертими на змаганнях у США та Польщі

Вікторія Хапіліна

Ігор пробіг марафон, а Вікторія – напівмарафон

Четверо українців фінішували у десятках найсильніших на півмарафоні ONICO у Гдині (18 березня), який входить до серії IAAF Bronze Label road race.

Погода на узбережжі Балтійського моря не порадувала учасників теплою температурою повітря, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

За таких умов найближчою до п’єдесталу серед українських атлетів була Вікторія Хапіліна. Вона фінішувала четвертою (1:14:19 год), поступившись бронзовій призерці ефіопці 12-ма секундами.

Ще одна українка, Наталія Батрак, замкнула вісімку найсильніших. Її час – 1:21:51.

У змаганнях серед чоловіків Дмитро Лашин фінішував восьмим (1:06:20), а Юрій Руск перетнув фінішну лінію дистанції дев’ятим (1:08:13).

А Лос-Анджелес приймав міжнародний марафон, де українець Ігор Русс фінішував четвертим  (2:15:51 год).

У змаганнях жінок участь брала українка Олена Шурхно. Подолавши марафонську дистанцію за 2:37:22 год, вона посіла сьоме місце.