Українські пара-стрілки стали першими на міжнародному турнірі у США

На рахунку українці сім нагород, шість з яких золоті

Перший міжнародний турнір зі стрільби, після завершення тріумфального для української команди чемпіонату світу у Південній Кореї, пройшов у місті Форт Беннінг (США).

Турнір, що проходив 8-17 червня, зібрав представників шести країн у загальній кількості близько 50 спортсменів, інформує прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Незважаючи на невисоке представництво за кількістю країн, цей турнір став важливим етапом підготовки до майбутнього Кубку світу 2018 року, що пройде у місті Шатору (Франція) у вересні.

Кожен з українських спортсменів мав можливість виступити у кожній вправі по два рази, що є безумовною перевагою цього турніру.

Результат українців – шість золотих та одна бронзова медалі, а також перше місце на цьому турнірі.

Безперечним лідером команди став Олексій Денисюк, котрий приніс Україні дві золоті нагороди.

По одному золоту на змаганнях здобули Андрій Дорошенко, Віталій Плакущий і Василь Ковальчук.

Водночас, Ірина Ляху привезла додому дві нагороди: золото та бронзу.