Українські шаблісти на етапі Кубка світу у Польщі зупинилися далеко від призових місць

Андрій Ягодка

У командних змаганнях українці стали десятими, а в індивідуальних Ягодка у підсумку став 43-м

Українські шаблісти завершили виступ на етапі Кубка світу у польській Варшаві.

Андрій Ягодка та Юрій Цап стали єдиними українцями, яким вдалося продовжити участь у турнірі й у другий день.

У груповому раунді й Андрій, і Юрій записали у свій актив п’ять перемог із шести, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Опісля Ягодка впевнено виграв у француза Едерна Анніса з рахунком 15:6, а Цап спочатку обіграв угорця Бенсе Гемеші (15:12), а потім – болгарського шабліста Сергія Кіселя (15:10).

Таким чином, обидва фехтувальники вийшли в 1/32 фіналу.

А от далі жодному з них пробитися не вдалося. Юрій не впорався з Цанадом Гемеші з Угорщини, програвши 10:15 а Андрію не вистачило одного удару для перемоги над італійцем Ріккардо Нуччіо (14:15).

У командному турнірі Андрій Ягодка, Богдан Платонов, Олексій Стаценко та Дмитро Пундик зупинилися на десятому місці.

У стартовому поєдинку українці виграли у збірної Узбекистану (45:28), проте потім поступилися з рахунком 43:45 майбутнім власникам срібла Кубка світу – іранцям.

У боротьбі за 9-16 місця шаблісти спочатку виграли в Польщі (45:43), розібралися з В'єтнамом (45:34), а у поєдинку за дев’ятий рядок не впоралися з німцями, програвши двома ударами – 43:45.