Українські сноубордисти провели перші передсезонні тренування на снігу
![Українські сноубордисти провели перші передсезонні тренування на снігу](/img/article/5439/75_main-v1541976824.jpg)
Тренування відбулися в Австрії
Двоє закарпатських сноубордистів, Надія Гапатин і Тарас Ковбаснюк, під керівництвом наставника Яна Чернея провели перший тренувальний збір на снігу в австрійських Альпах.
Про це повідомляє uzhgorod.net.ua.
Як зазначив тренер, спортсмени перевірили свою готовність, випробували інвентар.
«Задоволений їхнім відношенням до справи та готовністю до сезону. Адже до цього у три етапи ми провели літню підготовку, тож функціонально та фізично підходимо у хорошій готовності до старту зимового сезону», - додав Черней.
Вже 18 листопада українські спортсмени поїдуть на другий тренувальний збір на снігу до Австрії.
Коментарі — 0