Юлія Левченко вразила всіх своїм нежіночим хобі (фото)
![Юлія Левченко вразила всіх своїм нежіночим хобі (фото)](/img/article/4510/94_main-v1510507833.jpeg)
Спортсменка проводить активний відпочинок
Українська легкоатлетка Юлія Левченко на вихідних вирушила порибалити на березі мальовничого водоймища.
Левченко після напруженого сезону активно відновлює сили. Юлія вже побувала в теплих краях, вдосталь насолодившись морським узбережжям і яскравим сонцем.
Своє дозвілля Левченко вважає за краще проводити активно. Так, Юлія на своїй сторінці в Instagram розсекретила своє хобі - українка любить провести годинку-другу з вудкою.
Юлія Левченко в своєму першому повноцінному сезоні на дорослому рівні завоювала срібло на чемпіонаті світу в Лондоні, стала чемпіонкою Європи серед молоді та срібним призером чемпіонату світу, посіла третє місце на чемпіонаті Європи в приміщенні, а також була визнана висхідною зіркою світової легкої атлетики.
Коментарі — 0