Збірна України програла Бельгії матч за друге місце на Кубку Риги з гандболу

Команда Сергія Бебешка не реалізувала багато своїх моментів

Збірна України з гандболу завершила виступ на Кубку Риги, посівши третє місце.

Нагадаємо, Сергій Бебешко цього разу не став викликати багатьох лідерів, аби перевірити молодь і найближчий резерв збірної.

Бельгія - Україна 28:23 (16:13)

Напередодні українці виграли у Латвії. Матч завершився о 21:30, а вже о 10 ранку наступного дня Україна вийшла на гру проти Бельгії, яка мала для відновлення на дві години більше.

Можливо, саме фізичні кондиції зіграли ключову роль. Збірна України програла перший тайм 13:16, але потім зрівняла рахунок 22:22.

Усе вирішилося під кінець поєдинку: маючи достатньо моментів, українці за останні п'ять хвилин не закинули жодного разу, дозволивши суперникам збільшити перевагу.

Зазначається, що підсумкова різниця у рахунку – 28:23 на користь Бельгії – не зовсім відповідає змісту гри.

Достроковим переможцем турніру стала збірна Єгипту. Бельгія – на другому місці.