Збірна України виявилася сильнішою за Ізраїль у товариському матчі з баскетболу

Фото ФБУ

Наші співвітчизники здобули перемогу 85:83

Збірна України вдало розпочала матч і, незважаючи на вісім втрат у дебюті гри, впевнено виграла стартову 10-хвилинку. Ігровий час у цьому відтинку отримали 10 гравців, а дует Мішула - Пустовий, вийшовши з лави, приніс 11 очок.

Перша чверть переконливо за Україною – 20:7, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У другій чверті українці продовжили грати на своєму рівні у нападі, але дозволили знайти свою гру в атаці супернику. Ізраїль набрав за чверть 27 очок. Проте, на велику перерву наші хлопці пішли за досить комфортної переваги – 44:35.

Третя чверть розпочалась не дуже оптимістично: Ізраїль оформив ривок 13:3, але українці вчасно знайшли відповідь для суперника – 65:56.

Початок чверті – цього разу заключної – знову ж таки виграли господарі. Ізраїль оформив черговий ривок, вигравши першу половину 10-хвилинки 18:9, і зрівнявши рахунок у матчі.

Але, як виявилось, це була остання спроба підопічних Одеда Катташа вийти у лідери. Українці не дозволили супернику довести камбек до кінця. Зусиллями Кравцова та Пустового Україна відповіла міні-ривком 7:0, завдяки якому втримала перевагу у цьому матчі.

Господарі зробили ще одну спробу повернутися до гри, але цього разу гості втримали перевагу завдяки чотирьом очкам Липового наприкінці. Україна перемогла з рахунком 85:83.

Контрольний матч з баскетболу

Ізраїль – Україна – 83:85 (7:20, 28:24, 21:21, 27:20)

Україна: Джетер 14 + 6 передач – 7 втрат, Пустозвонов 4 + 5 підбирань, Конєв 3 + 3 підбирання, Бобров 9 + 10 підбирань + 5 передач, Кравцов 13 + 8 підбирань – старт, Пустовий 14 + 6 підбирань, Липовий 9 + 8 підбирань, Мішула 8, Лукашов 5 + 6 передач + 3 підбирання, Зайцев 3 + 3 підбирання, Петров, Беліков 0, Рябчук 0.

Другий контрольний поєдинок проти Ізраїлю збірна України проведе 23 червня, але ця гра проходитиме у закритому режимі.