Збірна України з баскетболу 3х3 впевнено перемогла на старті чемпіонату світу

У стартовому матчі наша команда перемогла Нігерію

Чоловіча національна збірна України з баскетболу 3х3 впевнено перемогла команду Нігерії в стартовому поєдинку чемпіонату світу – 22:11.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Після кількох невдалих спроб атак нігерійці зуміли влучно пробити з-за дуги. Наші перший м’яч сквитали зі штрафного. До кінця другої хвилини українці вже вирвалися вперед на шість очок – 9:3.

Більш досвідченіші гравці Олега Юшкіна продовжували домінувати на майданчику. До середини ігрового часу вони мали відчутну перевагу – 15:7.

Українці й надалі впевнено вели свою гру, а ефектну переможну крапку в матчі поставив дальнім кидком Кольченко ще за три хвилини до кінця основного ігрового часу.

У наступному поєдинку українці зустрінуться з командою Латвії. Орієнтовний час початку – 12:00.
Наступні поєдинки проти Хорватії та Йорданії наша команда зіграє 10 червня.

Нагадаємо, до чвертьфіналу виходять по дві команди з групи.