Збірна України з легкої атлетики виграла 11 медалей і зберегла місце в європейській Суперлізі

З еліти вилетять Росія, Білорусь і Нідерланди

25 червня у Ліллі завершилася Суперліга командного чемпіонату Європи. Збірна України посіла 6 місце і зберегла прописку в Суперлізі на наступний турнір, який в 2019 році прийме польський Бигдощ.

Нагадаємо, що в Ліллі Україна виграв 11 медалей (2 - 3 - 6). Лише одну медаль взяла чоловіча частина команди - золото у Сергія Смеліка (200м). У жінок золото завоювала Ольга Ляхова (800м), срібло вибороли - Ольга Земляк (400м), Юлія Шматенко (5000м), естафета 4х400м, бронзу виграли Ганна Плотіцина (100м з / б), Марина Бех (довжина), Олена Шамотіна (молот) , Олена Колесниченко (400м з / б), Наталія Прищепа (1500м) і естафета 4х100м. Відзначимо, також що в командному чемпіонаті учасники отримують очки за місця з 1 по 11.

Команди,які зайняли в Ліллі 10 місце Білорусь і 11 місце Нідерланди, вилетіли до першої ліги. Також покине еліту і команда Росії, яка не була допущена до змагань в Ліллі через систематичні проблем з допінгом. Ряди Суперліги в 2019 році поповнять переможець Першої ліги Швеція, а також Фінляндія та Швейцарія, які посіли друге і третє місця.