Жіноча збірна України – у шістці найсильніших на чемпіонаті Європи з кросу

У Словаччині збірна України здобути медалей не зуміла

На чемпіонаті Європи з кросу у Шаморині зібралася рекордна кількість учасників. За звання найсильніших боролися 575 атлетів з 37 країн.

Медалі розігрували у командній та індивідуальній першостях серед чоловіків і жінок у трьох вікових категоріях, також атлети змагалися у складі змішаних естафет, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Найліпшим виступом українців стало шосте місце жіночої молодіжної команди у складі Валерії Зіненко, Наталії Стребкової, Марини Немченко, Наталії Семенович і Євгенії Прокоф’євої. У сумі вони набрали 66 очок. Перемогли британки (12).

Найшвидше серед українок дистанцію 6280 метрів подолала Валерія Зіненко, якій вдалося фінішувати серед 15-ти найсильніших. З результатом 21:32 хв вона 14-та.

Наталія Стребова стала 23-ою (21:53), Марина Немченко – 29-ою (22:03), Наталія Семенович – 37-ою (22:14), а Євгенія Прокоф’єва – 50-ою (22:40).

У змаганнях чоловіків у віковій категорії до 23-х років українці замкнули першу десятку зі 130 очками.

В індивідуальних змаганнях серед українців дистанцію найшвидше подолав В’ячеслав Антонюк – 36-й (25:30 хв). Сергій Шевченко фінішував 46-м (25:41), Микола Нижник – 48-м (25:43).