Жоден український біатлоніст не потрапив у топ-10 за підсумками спринту на четвертому етапі Кубку IBU

Тарас Лесюк

Найкращого в кар'єрі в гонках Кубку IBU - 12-го місця, вдалося домогтися Тарасу Лесюку

Другий зі спринтів дня на четвертому етапі Кубку IBU в польському Душнікі-Здруй виявився більш успішним для українців. Потрапити в десятку кращих на цей раз не вийшло, але кубкові очки зуміли заробити троє наших хлопців в умовах досить жорсткої конкуренції.

Найкращого в кар'єрі в гонках Кубку IBU - 12-го місця, вдалося домогтися Тарасу Лесюку. Цьому допомогла ідеальна стрільба нашого спортсмена: Тарас став одним з 11-ти учасників гонки, які пройшли обидва вогневих рубежі без штрафу.

З одним промахом спринт закінчили ще двоє наших молодих хлопців: у Антона Дудченка 25-й результат, а Віталій Труш, який вийшов на гонку в пізній стартовій групі, зумів фінішувати 27-м.

А ось у юніора Богдана Цимбала і нашого найдосвідченішого учасника Віталія Кільчицького зі стрільбою в цей раз не склалося: Богдан з чотирма колами штрафу став 67-м, Віталій - вразивши лише половину мішеней, зайняв 69-е місце.

У загальному заліку Кубку IBU норвежець Сіверт Гутторм Баккен, що показав сьогодні сьомий час, скористався відсутністю в Душніках-Здруй свого головного переслідувача Сімона Фуркада і збільшив відрив від суперників до 56-ти очок.

Антон Дудченко зберіг своє місце в топ-20 тоталу і є найкращим з українців в загальному заліку.

13 січня в програмі четвертого етапу Кубку IBU знову два спринти у жінок і чоловіків.