Жоден український біатлоніст не потрапив у топ-10 за підсумками спринту на четвертому етапі Кубку IBU

Тарас Лесюк

Стабільні виступи на цьому етапі продемонстрував Тарас Лесюк, який знову став найкращим в українській команді

Четвертий етап Кубку IBU завершився у польському Душнікі-Здруй чоловічим спринтом.

Блискучу перемогу в гонці здобув німецький біатлоніст Філіп Горн. Один промах у стрільбі лежачи він компенсував чистою стійкою, а також ураганним темпом на останньому колі дистанції, коли не тільки відіграв 6-секундне відставання від Антона Бабікова після другого рубежу, але й привіз росіянину ще три секунди переваги.

Третю сходинку п'єдесталу пошани зайняв чех Адам Вацлавік, який з чистою стрільбою відстав від переможця на 11 секунд.

Стабільні виступи на цьому етапі продемонстрував Тарас Лесюк, який знову став найкращим в українській команді. Як і напередодні, наш спортсмен не допустив жодного промаху на вогневих рубежах. На цей раз стовідсоткової точності при досить середньому ході вистачило для 15-ї позиції на фініші. Два результати в топ-20 - дуже хороший етап у виконанні Тараса.

З кубковими очками спринт закінчили ще двоє українців. Віталій Труш і Богдан Цимбал допустили по два промахи у кожного і фінішували поруч - на 35-й і 37-й позиціях відповідно.

Андрій Доценко з одним промахом показав 45-й результат, а Антон Дудченко фінішував 50-м, відмотавши три кола штрафу.

Змагання в Кубку IBU продовжаться вже в найближчий четвер, коли в німецькому Арбері стартує п'ятий етап.