Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нідерланди відкликали посла з Ірану на тлі дипломатичного конфлікту

  • Розсилка
  Прапор Нідерландів - Нідерланди відкликали посла з Ірану на тлі дипломатичного конфлікту
  Прапор Нідерландів

  У понеділок уряд Нідерландів відкликав свого посла в Ірані для консультацій після висилки своїх дипломатів з посольства у Тегерані

  Уряд Нідерландів відкликав посла з Тегерану для консультацій після того, як Іран оголосив двох голландських дипломатів персонами non grata.

  Про це інформує агенція Mehr.

  «У понеділок уряд Нідерландів відкликав свого посла в Ірані для консультацій після висилки своїх дипломатів з посольства у Тегерані», - заявив міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок.

  Це рішення стало наслідком заяви МЗС Ірану про те, що два голландські дипломати з посольства у Тегерані оголошені персонами non grata та мають залишити країну.

  Дипломати вже повернулися до Нідерландів, за словами Блока.

  У листі до парламенту Блок заявив, що висилка голландського дипломатичного персоналу з Тегерану відбулася у відповідь на висилку двох іранських дипломатів з Нідерландів у червні 2018 року. Втім, він зауважив, що Нідерланди мали вагомі докази розвідки, що Іран був причетний до вбивства на голландській території двох голландських громадян іранського походження.

  Іран категорично заперечує будь-яку причетність до вбивств у країнах Європи.

  Посол Ірану у Нідерландах був викликаний до МЗС у Гаазі, щоб пояснити причини інциденту, який міністр Блок охарактеризував у листі до парламенту як «неприйнятний та негативний крок для розвитку двосторонніх відносин».

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ