Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В одному з найстаріших вишів США будуть викладати курс про російську гібридну загрозу

  • Розсилка
  <p>Курс буде викладатися в Джорджтаунському університеті</p>
<div></div> - В одному з найстаріших вишів США будуть викладати курс про російську гібридну загрозу

  Курс буде викладатися в Джорджтаунському університеті

  Курс буде «охоплювати російську доктрину і ідеологію, яка закладає основу для глобального імперіалістичного бунту Кремля»

  У Джорджтаунському університеті у Вашингтоні вирішили викладати студентам курс про російську гібридну загрозу. Інформація про це міститься на сайті, де представлені курси різних навчальних закладів. Курс стартує навесні 2019 року.

  «Кібератака проти Естонії в 2007 році, вторгнення в Грузію в 2008 році, анексія Криму в 2014 році. Боти, тролі і інформаційні операції. Маніпулювання, вплив і заперечення. «Нелегали», «патріотичні хакери» і «маленькі зелені чоловічки». Олігархи, компатріоти і корисні дурні. Після виборів в США в 2016 році зросла поінформованість про новий спосіб ведення війни Кремлем і про те, як він націлився на наше суспільство і громадян», - йдеться в описі курсу.

  Курс буде «охоплювати російську доктрину і ідеологію, яка закладає основу для глобального імперіалістичного бунту Кремля», сказано на сайті вузу. Під час курсу планується розгляд прикладів, а також дослідження тактик і операцій, буде вивчатися і історія подібних тактик ведення гібридної війни. «Матеріали курсу будуть приводитися з перших рук тих, хто знаходиться на передовій лінії виявлення тіньової війни Кремля і протидії їй», - обіцяють автори курсу.

  Вести курс буде американська журналістка-аналітик, експерт з інформаційної війни Моллі Маккей.

  Джерело: РБК

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ