Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Японії міністр звинуватив жінок у низькій народжуваності

  • Розсилка
  Опозиція заявила міністру, що його висловлювання можуть нашкодити парам, що не можуть мати дітей - В Японії міністр звинуватив жінок у низькій народжуваності
  Опозиція заявила міністру, що його висловлювання можуть нашкодити парам, що не можуть мати дітей

  Старіння населення в поєднанні зі зменшенням кількості дітей є серйозною проблемою, - заявив міністр

  В Японії заступник прем'єр-міністра Таро Асо звинуватив жінок у низькій народжуваності в країні. Про це повідомляють ЗМІ.

  Зокрема, Асо заявив, що літні люди несправедливо асоціюються зі стагнуючою економікою Японії і побоюваннями з приводу витрат на охорону здоров'я.

  «Швидше, проблема в тих, хто не народжує дітей. Старіння населення в поєднанні зі зменшенням кількості дітей є серйозною проблемою», - підкреслив міністр.

  Його висловлювання викликали невдоволення і критику з боку опозиційних депутатів. Вони заявили, що слова Асо можуть нашкодити парам, які не можуть мати дітей. У відповідь на негативну реакцію чиновник відкликав свій коментар і сказав, що його слова були вирвані з контексту.

  Нагадаємо, населення Китаю (без урахування спеціальних адміністративних районів Гонконг, Макао і Тайваню) до кінця 2018 року збільшилося на 5,3 мільйона чоловік і склало 1,395 мільярда.

  Перед цим ЗМІ повідомили, що вперше за 70 років у Китаї скоротилося населення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ