Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Минулого року в Україні щодня викрадалося по 7,6 км кабелів телефонного зв'язку

  • Розсилка
  Кількість крадіжок телефонних кабелів минулого року зросла - Минулого року в Україні щодня викрадалося по 7,6 км кабелів телефонного зв'язку
  Кількість крадіжок телефонних кабелів минулого року зросла

  Протягом минулого року злодії вкрали майже 3 тисячі кілометрів кабелю «Укртелекому»

  Протягом 2018 року в Україні викрали майже 3 тисячі кілометрів кабелів стаціонарного телефонного зв'язку, тобто щодня в середньому викрадали по 7,6 кілометра телефонних дротів.

  Відповідну статистику наводять в операторі стаціонарного телефонного зв’язку, компанії «Укртелеком».

  «Протягом минулого року злодії вкрали майже 3 тисячі кілометрів кабелю «Укртелекому», тобто в середньому щодня цупили по 7,6 кілометра або 5,3 метра мідного кабелю щохвилинно», — йдеться у повідомленні компанії.

  Зазначається, що кількість крадіжок кабелів минулого року зросла. Так, у Києві таких випадків у 2018 році було на 70% більше.

  «Загалом по країні у 2018 році за протиправне посягання на телекомунікаційне обладнання компанії було порушено понад 20 тисяч справ. За скоєні злочини та затримано 1,7 тисяч осіб. Переважній більшості з них пред’явлено підозру в скоєнні звичайної крадіжки (ст. 185 КПК України), що дещо пом’якшує суворість покарання», — повідомляють в «Укртелекомі».

  Там також додають, що у більш ніж 30% випадків відновлені компаніями дроти знову викрадалися.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ