рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Фільм про Стуса вийде у прокат з новою назвою

  • Розсилка
  Головні ролі у стрічці виконують Дмитро Ярошенко, Олег Масленніков, Євгенія Гладій та Віталій Салій - Фільм про Стуса вийде у прокат з новою назвою
  Головні ролі у стрічці виконують Дмитро Ярошенко, Олег Масленніков, Євгенія Гладій та Віталій Салій

  У прокат стрічка вийде з назвою «Заборонений»

  Український фільм режисера Романа Бровка «Стус» вийде у прокат восени 2019 року з назвою «Заборонений». Про це повідомила команда фільму.

  Як зазначається, рішення про відмову від імені поета у назві було прийняте через те, що творча група розглядає кіно не лише як біографію конкретної людини, а й як образ часу і уособлення боротьби з режимом.

  «Наш фільм розкриє на великому екрані тему українського дисидентства. Сподіваємось, що наші колеги знімуть ще не один фільм про цих людей, адже ми знаємо про їхні долі так мало», — зазначив режисер фільму Роман Бровко.

  Картина розповідає про останні роки життя Василя Стуса, про його боротьбу з системою та про спроби опублікувати свою останню збірку віршів, яку він намагався передати з тюрми на волю.

  Значна частина сюжету розгортається у в’язниці, коли до поета приїжджає агентка КДБ, яка намагається тиснути на нього не силою, а психологічно, тривалими розмовами, в яких вона неймовірно майстерна.

  Авторами сценарію є Артемій Кірсанов та Сергій Дзюба, продюсером — Артем Денисов. Головні ролі у стрічці виконують Дмитро Ярошенко, Олег Масленніков, Євгенія Гладій та Віталій Салій.

  Наразі картина  «Заборонений» перебуває на стадії постпродукції, тривають перемовини щодо дати релізу.

  Як повідомлялося, в Україні бум кіно: 10 найкасовіших фільмів 2018-го і найочікуваніші прем'єри нового року

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ