Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Через грип в Україні померли дві маленькі дитини

  • Розсилка
  Через грип в Україні померли дві маленькі дитини

  Однією з причин летальних випадків могло стати пізнє звернення за медичною допомогою

  За минулий тиждень в Україні через грип померли дві дитини до 7 років.  Як повідомили у Центрі грипу та ГРВІ, епідемічні пороги перевищені до 25 % у 5 областях України: Вінницькій на 8,1 %, Волинській – 7,7 %, Житомирській – 12,3 %, Рівненська – 4,7 % та Хмельницькій на 5,7 %.

  Епідеміологи підкреслюють, що це свідчить про середню інтенсивність активності грипу та ГРВ. Загалом на грип та ГРВІ в Україні захворіли 258 036 осіб, із них 70% - діти.

  Спостерігається регіональне географічне поширення і середня інтенсивність активності грипу та ГРВІ. Госпіталізовано 3 % осіб від загальної кількості захворілих, що залишається на рівні минулого тижня. \

  Найбільше госпіталізовано дітей віком до 4 років, найменше – осіб старше 65 років. На звітному тижні зареєстровано два летальні випадки від грипу та ГРВІ серед двох дітей віком до 7 років.

  Однією з причин летальних випадків могло стати пізнє звернення за медичною допомогою.

  У віковій структурі випадків ГРІ дитяче населення становить 70 %, із них найбільше дітей шкільного віку, а доросле – 30 %, із них найбільше осіб вікової групи 30 - 64 роки. У віковій структурі випадків ТГРІ дитяче населення становить 45 %, доросле – 55 % .

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ