Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міноборони: інтенсивність вибухів на арсеналі під Ічнею зменшилася

  • Розсилка
  Міноборони: інтенсивність вибухів на арсеналі під Ічнею зменшилася

  З метою гасіння осередків було здійснено 47 виїздів пожежних танків Збройних Сил України

  На території 6-го арсеналу тривають заходи з ліквідації осередків тління. Протягом дня спостерігалася зміна обстановки у зв’язку із погодними умовами.

  Про це повідомляє Міноборони.

  Після опівдня, в результаті посилення вітру здійснилось роздування осередків тління на технічній території.

  Це призвело до збільшення інтенсивності вибухів розкиданих на території боєприпасів. З 18-ї години завдяки вжитим заходам, інтенсивність поодиноких вибухів суттєво знизилася. З метою гасіння осередків було здійснено 47 виїздів пожежних танків Збройних Сил України, 16 скидів води літаками ДСНС, працювали пожежні автомобілі. Очищення доріг та під’їзних шляхів здійснювали інженерні машини розгородження.

  15 груп розмінування Збройних Сил України провели поверхневе очищення адміністративної території арсеналу від вибухонебезпечних предметів. У другій половині дня зазначені групи розпочали роботу на технічній території арсеналу.

  Силами Військової служби правопорядку ЗС України, Національної гвардії та Національної поліції організовано охорону довкола периметру технічної території, з метою недопущення проникнення сторонніх осіб. Квартирно-експлуатаційні підрозділи ЗС України продовжують роботи щодо відновлення життєдіяльності військової частини.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ