рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Напередодні Нового року в окупованому Донецьку подорожчали харчі

  • Розсилка
  Значна частина жителів окупованих територій їздять скуповуватися на підконтрольну частину України - Напередодні Нового року в окупованому Донецьку подорожчали харчі
  Значна частина жителів окупованих територій їздять скуповуватися на підконтрольну частину України

  Жителі окупованих районів здебільшого сидять без роботи

  Напередодні Нового року у тимчасово підконтрольному російсько-терористичним військам Донецьку вкотре подорожчали харчі на 10-30%. Про це пишуть Новости Донбасса.

  Враховуючи мізерні зарплати місцевих жителів, (якщо вони взагалі є), від дорожнечі не рятують 10% надбавки до зарплат «бюджетникам», про які ватажок «ДНР» Денис Пушилін оголосив 1 листопада.

  Саме тому багато людей так гостро реагують на хліб по 20 рублів (8,6 грн) замість 16 рублів (6,9 грн).  Зараз кілограм курячої тушки в середньому коштує 140 рублів. У перерахунку на гривні (тут і далі) за курсом 2,3 виходить, що курятина коштує 60,8 грн. Місяць тому вона коштувала 133 рублі(57,8 грн). До слова, наприкінці 2017 року в Донецьку можна було знайти курку по 100 рублів (41,6 грн). Тоді ж куряча печінка коштувала в середньому 115 рублів (50 грн) за кіло, а зараз - 165 рублів (71,7 грн). Куряче філе в кінці 2017 року коштувало в середньому 170 рублів (73,9 грн) за кіло, а сьогодні - вже близько 230 рублів (100 грн).

  Більшість жителів окупованих районів (тобто, ті, хто досі не виїхав) сидить без роботи. Ті ж, хто працює, за відкритими даними, мають 1,5-2 тис. грн зарплатні.

  Через це значна частина жителів ОРДО регулярно виїздить скуповуватися на підконтрольну територію, де також можна отримати українську пенсію та інші соціальні виплати.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ