Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко перевірив, чи готові військові до можливої висадки ворога на узбережжя Азову (фото)

  • Розсилка
  Порошенко зазначив, що у ході навчань військові «відпрацювали на тверду «дванадцять» - Порошенко перевірив, чи готові військові до можливої висадки ворога на узбережжя Азову (фото)
  Порошенко зазначив, що у ході навчань військові «відпрацювали на тверду «дванадцять»

  Президент перевірив готовність військ до відсічі можливої російської агресії з морського напрямку на Азові

  Президент — Верховний головнокомандувач ЗС України Петро Порошенко, міністр оборони генерал армії України Степан Полторак та начальник Генерального штабу ЗС генерал армії Віктор Муженко проінспектували комплексне тактичне навчання сил з оборони морського узбережжя. Про це повідомляє Банкова.

  Зокрема, в рамках робочої поїздки до Запорізької та Донецької областей президент відвідав військовий полігон, де проінспектував хід комплексних тактичних навчань різнорідних військових сил по обороні ділянки морського узбережжя, які покликані перевірити готовність української армії та інших військових формувань до відсічі можливої російської агресії з морського напрямку на Азові.

  Після перегляду ходу навчань Порошенко зазначив, що сьогодні військові «відпрацювали на тверду «дванадцять» та подякував командуванню і особовому складу підрозділів, як брали участь у навчаннях.

  Президент оглянув перший та другий етап військових навчань, відповідно — «Бій за висадку» та «Маневрена оборона».  У військових навчаннях беруть участь підрозділи морської піхоти, берегової артилерії, армійська авіація, танкові підрозділи Військово-морських сил та Сухопутних військ. В навчаннях в тісній координації із ЗСУ діють підрозділи Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Всього в навчаннях беруть участь 600 військовослужбовців та 150 одиниць техніки.

  Метою навчань є відпрацювання реакції української армії та флоту разом з іншими силовими підрозділами на можливу висадку умовного ворожого десанту на узбережжя Азовського моря.

  Верховний головнокомандувач ЗСУ також провів оперативну нараду в штабі навчань, де заслухав доповідь Муженка та Голови Держприкордонної служби генерал-полковника Петра Цигикала щодо виконання завдань, визначених рішенням РНБОУ стосовно протидії загрозам в Чорному та Азовському морях.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ