Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Військові США та Канади відпрацювали на Львівщині сценарій з масовими жертвами

  • Розсилка
  В рамках навчання було симульовано аварію автомобіля - Військові США та Канади відпрацювали на Львівщині сценарій з масовими жертвами
  В рамках навчання було симульовано аварію автомобіля

  Для реалістичності, кожен, хто грав роль під час навчань, отримав картку з описом його уявного поранення

  В Україні медики Спільної міжнародної навчальної медичної групи відпрацьовували свої навички під час навчання з порятунку у випадку подій, які призвели до масових жертв

  Про це йдеться в репортажі з навчального центру в Яворові, що біля Львова, пише «Голос Америки».

  «Ми проводимо навчання Mascal, щоб перевірити наші спроможності у випадку надзвичайного запиту на медичні ресурси. Ми також використовуємо ці навчання, щоб перевірити реакцію солдатів, які не є медиками в випадку надзвичайних ситуацій», - сказав штаб-сержант медичного підрозділу Денніс Сінсбау.

  В рамках цього навчання було симульовано аварію автомобіля. Солдатів посадили до двох вантажівок і вони симулювали інцидент з перекиданням, який би закінчився численними пораненнями.

  Для реалістичності, кожен, хто грав роль, отримав картку з описом його уявного поранення.

  «Канадські збройні сили очолюють тут медичний підрозділ, а ми є гостями. Українці допомагають в лікуванні, транспортуванні та надають лінгвістичну підтримку», - сказав Сінсбау про участь сил США в навчаннях на полігоні в Україні.  До слова, військові музиканти зіграли в українських аеропортах на честь «кіборгів».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ