Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Парубій запевнив, що жодних обмежень для журналістів у кулуарах Ради не буде

  • Розсилка
  Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій - Парубій запевнив, що жодних обмежень для журналістів у кулуарах Ради не буде
  Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій
  Фото: Главком

  «Жодного обмеження доступу українських журналістів до кулуарів українського парламенту не буде», заявив спікер

  Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що жодних обмежень для роботи журналістів у кулуарах ради не буде.

  Про це повідомляє «Громадське».

  Таким чином Парубій підтримав позицію Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики та не підтримав звернення Регламентного комітету, який просив обмежити присутність журналістів у кулуарах парламенту.

  «Жодного обмеження доступу українських журналістів до кулуарів українського парламенту – не буде! Це моя позиція і я хочу, щоб ви з цього приводу зняли (припинили - ред.) будь-які дискусії», - заявив спікер.

  Також для журналістів хочуть створити окремий прес-центр на третьому поверсі Ради, аби покращити умови для роботи. Про це заявила голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

  «Ми будемо рекомендувати апарату ВРУ створити прес-центр на третьому поверсі, який буде сучасним, дозволить покращити умови для роботи журналістів. Можливо, зробити закриті студії якіснішими, щоб ніхто не заважав (робити - ред.) включення у прямому ефірі», - сказала Сюмар.

  Голова комітету пояснила, що навіть за умови створення прес-центру ніхто не заважатиме журналістам працювати в кулуарах та «спілкуватися з народними депутатими».

  Нагадаємо, комітет Верховної Ради отримав лист від керівника прес-служби апарату парламенту, де зокрема йдеться про прохання розглянути встановлення нових більш чітких критеріїв, за якими можна позбавляти акредитації журналістів і технічних працівників ЗМІ, упорядкування роботи представників засобів масової інформації у Верховній Раді України.

  Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації проситиме спікера парламенту Андрія Парубія врахувати позицію журналістів щодо питання закриття для них кулуарів парламенту, як це рекомендує Регламентний комітет Ради.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ