Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко на Чернігівському хлібзаводі розповіла, якою має бути пенсія

  • Розсилка
  За словами Юлії Тимошенко, майбутнім пенсіонерам у державному банку відкриється рахунок і всі внески робитимуться на приватний пенсійний рахунок - Тимошенко на Чернігівському хлібзаводі розповіла, якою має бути пенсія
  За словами Юлії Тимошенко, майбутнім пенсіонерам у державному банку відкриється рахунок і всі внески робитимуться на приватний пенсійний рахунок

  В Україні може бути персоніфікована пенсійна система, - Тимошенко

  Кандидат у президенти України Юлія Тимошенко відвідала Чернігівський хлібокомбінат. Про це йдеться на сайті партії «Батьківщина».

  На хлібокомбінаті лідер «Батьківщини» поспілкувалася з працівниками комбінату, зокрема, розповіла, якою має бути пенсія.

  Тимошенко зазначила, що зараз в Україні діє солідарна пенсійна система, коли власники підприємств або держава перераховують пенсійні внески працюючих, але самі люди не знають, де ці гроші, яка сума накопичена за життя і чи була вона проіндексована.

  Політик пояснила, що може бути персоніфікована пенсійна система і розповіла, як діє її механізм.

  «У державному банку відкриється рахунок і всі внески робляться на приватний пенсійний рахунок людини. Нараховується депозит, ці гроші індексуються, а якщо банк купив цінні папери, то людині нараховуються дивіденди», - сказала Тимошенко.

  Так, зазначила Юлія Тимошенко, на персональному рахунку людини за все життя накопичується велика сума грошей. Вона вважає несправедливим, що громадяни за своє життя сплачують майже втричі більше внесків, ніж вони потім після виходу на пенсію отримують у вигляді виплат.

  Голова партії вважає необхідним негайно переводити країну на персоніфіковану пенсійну систему та створювати пенсійні рахунки кожному: хто тільки почав працювати, хто пропрацював частину років, хто вже на пенсії.

  «Треба обрахувати все, що ви перераховували за себе», – зауважила кандидат на посаду президента.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ