Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Мартиненка назвали старим фейком його причетність до офшорної компанії (документи)

  • Розсилка
  <p>У екс-депутата Миколи Мартиненка прокоментували заяви про нібито &laquo;ключовий доказ&raquo; його &nbsp;причетності до офшорної компанії &laquo;Бредкрест&raquo;</p> - У Мартиненка назвали старим фейком його причетність до офшорної компанії (документи)

  У екс-депутата Миколи Мартиненка прокоментували заяви про нібито «ключовий доказ» його  причетності до офшорної компанії «Бредкрест»

  «На цьому старому фейку про «форму А» будується звинувачення НАБУ і САП», - заявив адвокат Петро Бойко

  У суді по «справі Мартиненка» не з'явилося ніяких доказів, а НАБУ і САП спекулюють на недостовірних даних і старій ксерокопії, яка є фальшивкою.

  Так адвокат Петро Бойко прокоментував заяви про нібито «ключовий доказ причетності Миколи Мартиненка до офшорної компанії «Бредкрест», повідомляє прес-служба екс-депутата.

  «НАБУ та близькі «активісти» кілька років вводили всіх в оману. Вони давно розмахували незрозумілою ксерокопією з нібито підписом Мартиненка про нібито відкриття ним банківського рахунку «Бредкресту» - так звана «форма А». А після вчорашнього судового засідання видали її за щось нове і сенсаційне, запустили чергову PR-хвилю. До речі, в цю ксерокопію за 10 хвилин за допомогою ксероксу будь-хто може легко вписати будь-яке прізвище», - наголосив Бойко.

  За його словами, «на цьому старому фейку про «форму А» будується звинувачення НАБУ і САП. Хоча в Швейцарії ця справа за 5 років навіть не була передана до суду – бо туди нема чого передавати. Микола Мартиненко не був засновником або власником «Бредкреста» і цьому є документальні докази, представлені в суді самим НАБУ», - сказав адвокат.

  «НАБУ і САП заявляють про нібито заповнення Мартиненком банківського формуляра 15 січня 2007 р. - як доказ того, що він є власником. Але на той момент це підприємство не існувало (!) і навіть не було внесено до реєстру – тому про відкриття рахунку не могло бути й мови. Компанія «Бредкрест» почала функціонувати після випуску акцій 16 січня – і власником там із самого початку була інша особа. Мартиненко ніколи не розпоряджався коштами «Бредкресту», не володів її акціями і не брав участі в діяльності цієї компанії – це юридичні факти, які обвинувачення спростувати не може», - підкреслив Бойко.

  «НАБУ отримало на «швейцарській флешці» виписку із державного реєстру Панами. Проте НАБУ і САП вдаються до маніпуляцій: в українському перекладі цієї виписки (том №22) немає дати створення «Бредкресту» - 16 січня. А в іноземній версії виписки – є. Тобто, факти підганялись під сфабриковані звинувачення проти Мартиненка», - цитує адвоката прес-служба екс-депутата, яка поширила відповідні документи.

  За словами Бойка, НАБУ маніпулює власними доказами і допустило тут дуже багато порушень. «Особливо це стосується матеріалів із розрекламованої «швейцарської флешки»: сотні сторінок звідти подані без перекладу і суд не зміг їх дослідити, кількість перекладених сторінок – більша за оригінальні… Пояснення просте: ці матеріали суперечать звинуваченням проти Миколи Мартиненка та інших фігурантів справи», - вказав адвокат.

  «Ця справа була фейковою з самого початку. На розпіареній «швейцарській флешці» немає ні юридично встановленого підпису Мартиненка, ні підтвердження отримання ним коштів від будь-якої компанії. Немає жодних збитків для держави. НАБУ залишається тільки продовжувати інформаційну війну проти Мартиненка і тиснути на суд», - вважають у екс-депутата.

  Прикладом такої війни адвокат назвав «дезінформацію» з боку Центру Шабуніна та інших про перебіг судового засідання 10 січня. «НАБУ так поспішало, що вкинуло через кишенькових активістів свою заготовку без зв'язку з реальним перебігом справи – насправді жодного документу зі встановленим підписом Мартиненка в суді не досліджувалось (і такого документу в справі немає), у Мартиненка ніхто не брав паспортних даних тощо», - сказав Бойко.

  Виписка з панамського реєстру про створення компанії «Бредкрест» із вказівкою повної дати - 16 січня 2007 р.

  Український переклад виписки з панамського реєстру про створення компанії «Бредкрест» без вказування дати

  Джерело: Gazeta.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ