Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Політичні партії використовують бюджетні кошти переважно на рекламу

  • Розсилка
  Радикальна партія витратила бюджетні кошти на налагодження діалогу з потенційним електоратом через регіональні ЗМІ  - Політичні партії використовують бюджетні кошти переважно на рекламу
  Радикальна партія витратила бюджетні кошти на налагодження діалогу з потенційним електоратом через регіональні ЗМІ 

  У Радикальної партії, «Об’єднанні самопоміч» та БПП найбільшою статтею видатків у III кварталі 2018 року стала пропаганда

  Політичні партії використовують бюджетні кошти на підготовку до передвиборчих перегонів та витрачають їх на рекламу. Про це йдеться у дослідженні центру Ейдос, опублікованому на  «Главкомі».

  Аналітики проаналізували звіти парламентських політичних партій за ІІІ-й квартал і виявили, що, наприклад, у Радикальній партії найбільшою статтею видатків стала пропаганда.

  «4,8 млн грн бюджетних коштів було витрачено на оплату розміщення реклами у друкованих засобах масової інформації, на радіо, ТВ та за зовнішню рекламу. Частка цих коштів була направлена не на оплату послуг центральним каналам чи газетам, а на налагодження діалогу із потенційним електоратом через регіональні ЗМІ. «Дунайська зоря», «Гадяцький вісник», «Вечірні Черкаси», «Вісті Куп’янщини», «Знамя труда», «Трибуна трудящих», «Слово народу», «Зоря Полтавщини» тощо – неповний список газет, які отримали оплату за розміщення інформаційних матеріалів чи статей на своїх шпальтах», - повідомляється у матеріалі.

  Також «Об’єднання Самопоміч» продовжує стабільно витрачати великі суми на пропаганду та збільшує ці витрати з кожним кварталом.

  «За перше півріччя 2018 року було витрачено майже 10 млн грн, за один третій квартал – 11,3 млн грн», - звернули увагу аналітики.

  БПП «Солідарність» витратив за перше півріччя 2018 року на пропаганду близько 6 млн. грн., у третьому – 3,5 млн. грн.

   До вашої уваги: 
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ