Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українці зможуть їздити без віз ще до однієї країни Карибського басейну

  • Розсилка
  Українці зможуть їздити без віз ще до однієї країни Карибського басейну

  Уряд схвалив угоду про скасування віз з урядом Співдружності Домініки

  Кабінет міністрів України схвалив угоду з урядом Співдружності Домініки про скасування візових вимог.

  Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 14 серпня.

  Згідно з документом, громадяни держав сторін угоди в'їжджають, перебувають, перетинають територію держави іншої сторони без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів безперервного проживання і 180 днів загалом протягом року.  Вдноч, якщо громадяни держав-підписантів мають намір в'їхати на строк понад 90 днів, незалежно від мети поїздки, то вони повинні отримати візу, яка оформляється без сплати збору, у дипломатичному представництві або консульстві держави іншої сторони перед в'їздом на її територію.

  Нагадаємо, на початку червня Кабінет міністрів України схвалив проект угоди про безвізовий режим з Домінікою. Домініка (Співдружність Домініки) - держава на однойменному острові з групи Малих Антильських (Навітряних) островів у Карибському морі.

  Відзначимо, у 2018 році вступив в силу безвізовий режим між Україною та Антигуа і Барбуда, яка також знаходиться в Карибському басейні. Українці з діючими проїзними документами можуть перебувати в цій країні без віз за умови, що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ