Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україну накрила магнітна буря

  • Розсилка
  Вчені заявили, що Земля змінила орбіту - Україну накрила магнітна буря
  Вчені заявили, що Земля змінила орбіту

  Магнітні бурі класу здатні впливати на енергетичні системи, космічні апарати та наземні системи

  Астрономи спрогнозували, що з 12 години дня 11 січня будуть фіксуватися магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1.  Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця.

  «11 січня  з 12:00 будуть фіксуватися магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1», - сказано у повідомлені.

  Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи - слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати - невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи - полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

  За даними фахівців, найбільші магнітні бурі 2018 року були зареєстровано минулої весни, 18-19 березня, 20 квітня і 5-6 травня 2018 року, коли індекс геомагнітної активності досягав значення 6, що відповідає бурі рівня 2 за максимально можливій п'ятибальній шкалі. Всі інші події цього року, включаючи і магнітну бурю 18 червня, відносяться до мінімального рівня 1.

  Нагадаємо, вчені заявили про зміну орбіти Землі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ