ArcelorMittal стане найбільшим виробником сталі в Євросоюзі

ArcelorMittal стане найбільшим виробником сталі в Євросоюзі

Після купівлі італійської компанії Ilva металургійна компанія ArcelorMittal стане найбільшим виробником сталі в ЄС

Сталевий гігант ArcelorMittal отримав дозвіл на придбання італійського виробника сталі Ilva, повідомила у понеділок, 7 травня, Єврокомісія. Після завершення угоди ArcelorMittal стане найбільшим виробником сталі у Європі. Єврокомісія схвалила злиття двох компаній після розслідування умов збереження конкуренції.

«Сьогоднішнє рішення гарантує придбання ArcelorMittal компанії Ilva, що дозволить створити найбільшого виробника сталі в Європі, але не призведе до підвищення цін на сталь», - заявила єврокомісарка з питань конкуренції Маргрете Вестагер.

Угода відбудеться за умови продажу ArcelorMittal кількох заводів, що дозволить компанії «ефективно конкурувати» на ринку. ArcelorMittal вже заявила про намір продати свої активи в Бельгії, Чехії, Люксембурзі, Італії, Румунії та Македонії. Компанія також позбудеться дистриб’юторських активів у Франції та Італії. У своїй заяві Єврокомісія зазначила, що ArcelorMittal вживає заходів для забезпечення рівних умов у металургійній галузі ЄС.

Нагадаємо, що в Україні ArcelorMittal володіє металургійним комбінатом «Арселор Міттал Кривий Ріг», який вона придбала в 2005 році. Комбінат є одним з найбільших виробників сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун та сталь.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів