рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Бахматюк: Наша стратегія – підвищення врожайності і світове лідерство у виробництві яєць

  • Розсилка
  Власник одного з найбільших в Європі агрохолдингів Олег Бахматюк планує щорічне зростання врожаю на 10% - Бахматюк: Наша стратегія – підвищення врожайності і світове лідерство у виробництві яєць
  Власник одного з найбільших в Європі агрохолдингів Олег Бахматюк планує щорічне зростання врожаю на 10%

  Група компаній «Укрлендфармінг» розпочала трансформацію бізнесу, децентралізацію структури виробництва і вдосконалення його циклу, - Бахматюк

  Власник одного з найбільших у Європі агрохолдингів «Укрлендфармінг» (Ukrlandfarming) Олег Бахматюк заявляє про плани підвищення врожайності з кожного гектара землі на 8-10%, а також відновлення позиції найбільшого у світі постачальника яєць.

  За словами Бахматюка, група компаній «Укрлендфармінг» в 2018 році розпочала трансформацію бізнесу, децентралізацію структури виробництва і вдосконалення його циклу.

  «Не зважаючи на відсутність кредитування і кризу минулих років, один з європейських лідерів аграрного ринку за підсумками року може говорити про зростання. Ми продовжуємо процеси із трансформації бізнесу. Стратегія незмінна - утримати позицію лідера ринку, ефективно господарювати і отримати вищі на 8-10% урожаї зерна з кожного гектара землі. Також - розширювати ринки збуту для яєць і відновити лідерські позиції світового постачальника яєць», - зазначив Бахматюк.  Серед пріоритетних шляхів розвитку в найближчі роки група компаній бачить завершення розпочатої раніше трансформації бізнесу і процес децентралізації.

  Також Олег Бахматюк заявив про плани збільшення пропускної здатності елеваторів для покращення логістичних можливостей транспортування зерна по Україні та більшого використання можливостей, які дає точне землеробство. Та на думку Олега Бахматюка, планування розвитку галузі має відбуватись не тільки на рівні галузі, а й на рівні держави.

  «Ми усвідомлюємо необхідність стратегічного розвитку і планування не тільки на рівні агрохолдингу, а й на рівні держави. Щорічний приріст урожаю в агрогалузі в цілому - 10%, відповідно, щороку збільшується навантаження інфраструктуру - зберігання, обробка і транспортування зерна. Необхідна взаємодія бізнесу і держави, щоб спільно розробити найкращу стратегію розвитку агрогалузі і використати потенціал із максимальною ощадливістю до природних ресурсів і користю для людей», - наголосив Бахматюк.

  Група компаній «Укрлендфармінг» - один з європейських лідерів сільськогосподарського виробництва, що управляє найбільшим в Україні банком чорноземів. Підприємства Групи компаній працюють в 600 населених пунктах України і є одними з найбільших платників податків, а агрохолдинг «Авангард», яким володіє «Укрлендфармінг» є одним з найбільших у світі виробників курячих яєць. 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ