Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Директор МВФ занепокоєна: світовий борг досяг рекорду

  • Розсилка
  Крісталіна Георгієва попередила про загрозу економічної стабільності - Директор МВФ занепокоєна: світовий борг досяг рекорду
  Крісталіна Георгієва попередила про загрозу економічної стабільності

  Схожа ситуація в світі востаннє спостерігалася за часів Другої світової війни

  Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва повідомила, що світовий борг досяг рекорду в 188 трильйонів доларів.

  Її заява опублікована на сайті організації.

  Георгієва розповіла про економічну ситуацію в світі на конференції імені Жака Полак. Вона зазначила, що це максимум за останні сорок років. Схожа ситуація в світі востаннє спостерігалася за часів Другої світової війни.

  Глава МВФ пояснила бажання держав брати в борг стародавньої звичкою. Вона привела в приклад минуле, коли люди брали насіння в борг і повертали після збору врожаю. За її словами, банки і кредитори відіграють таку ж роль, «саджаючи насіння».

  Однак Георгієва висловила побоювання щодо такої ситуації. Вона сказала, що в історії були і світові фінансові кризи, які відбувалися через необґрунтовані кредити.

  Також директор-розпорядник фонду попередила про загрозу економічної стабільності. Основними проблемами вона назвала торгові війни і невизначеність з Brexit. Альтернативою позикам Георгієва запропонувала державам інвестиції.

  Раніше Крісталіна Георгієва припустила, що світова економіка затримається. Вона спрогнозувала збільшення корпоративного боргу і назвала таку ситуацію негативним наслідком торговельних воєн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ